Szkolenia IT - ms office, php, web, html


Szkolenia informatyczne

Naucz się tworzyć się nowoczesne, dynamiczne strony www!

slide to top

Tworzenie stron www od podstaw

Dzięki nam możesz zostać twórcą stron www

Strony internetowe podstawy

Naucz się języka HTML5, CSS3 oraz podstaw JavaScript wraz z frameworkiem jQuery.

W pierwszej części szkolenia nauczymy Cię jak tworzyć dynamiczne, nowoczesne strony internetowe w oparciu o język HTML5. Szkolenie obejmuje również podstawy technologii Responsive Web Design, dzięki czemu możliwe jest tworzenie stron, w pełni funkcjonalnych także na urządzeniach mobilnych. Jest to narzędzie absolutnie niezbędne dla każdego, kto myśli o tworzeniu konkurencyjnych stron internetowych na nowoczesny rynek.Uruchamianie serwisów w systemie WordPress


WordPress

Druga część szkolenia obejmuje naukę korzystania z systemu WordPress - jest to system zarządzania treścią, z którego korzysta blisko jedna piąta - 18,9%(!) stron www w Sieci. WordPress to system, który zainstalowany na serwerze pozwala na tworzenie i obsługę serwisu internetowego. Jest to dynamicznie rozwijane narzędzie, tworzone przez społeczność ludzi z całego świata. Po ukończeniu szkolenia, będziesz mógł, w oparciu o system WordPress, samodzielnie stworzyć serwis www oraz zarządzać nim.

Kurs trwa 15 dni, 8 godzin dydaktycznych dziennie.

Pobierz program szkolenia

Dla najlepszych uczestników szkolenia przewidziane są staże
w firmie profesjonalnie zajmującej się tworzeniem stron WWW.Zapisy, kontakt

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 22 378 3 379, adresem e-mail: szkolenia@createIT.pl bądź za pośrednictwem poniższego formularza:

slide to top